CZ | EN

Získej poznatky z hydrologie, hydrogeologie a hydrochemie

  • Domů
  • Aktuality
  • Získej poznatky z hydrologie, hydrogeologie a hydrochemie

Získej poznatky z hydrologie, hydrogeologie a hydrochemie

17. 1. 2019

Zajímáš se o aktuální situaci a kvalitu životního prostředí? Chceš se podílet na sanacích ekologicky postižených lokalit, hydrogeologických a hydrologických průzkumech? Máš zájem učit se o nejnovějších trendech úpravy vody, realizaci a a provozu čistíren odpadních vod či protipovodňových opatření za použití nejmodernějších technologií? Nebo tě baví chemie a chceš získat cennou praxi v environmentální laboratoři mezi zkušenými vzorkaři?   

Budoucí hydrogeology, hydrology, projektanty a analytiky v oboru chemie zasvětíme do našich komplexních environmentálních projektů. Přihlas se na stáž do společnosti AQUATEST! 

Získáš praxi po boku lídrů v enviromentálních službách

Během stáže získáš poznatky z hydrologie, hydrogeologie, hydrochemie, úpravy vody a pochopíš principy stanovení jednotlivých látek v rozmanitých matricích. Tento obor tvoří jedinečné spojení chemických, analytických, procesních a technických směrů, což ti umožní získat komplexní znalosti s širokým uplatněním v praxi. Mimořádná potřeba odborníků schopných řešit problémy plynoucí jak z měnících se přírodních podmínek, tak z hospodářských a společenských požadavků na životní prostředí, je významných důvodem pro studium těchto oborů.

Staneš se součástí týmu AQUATEST 

Získáš praktické zkušenosti s veškerou technikou potřebnou pro samostatnou práci hydrologa, hydrogeologa, projektanta či chemika pod dohledem a mentoringem zkušeného kolegy. Pokud jsi opravdu dobrý v tom, co děláš, jsme otevření dalším formám spolupráce.  

Přijď nás navštívit na GAUDEAMUS 2019 

Účastníme se veletrhu Evropského pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS 2019, který se koná ve dnech na Výstavišti Expo Praha. Přijď nás navštívit ve dnech od 22. 1. do 24. 1. 2019. Najdeš nás ve stánku číslo 28, který se nachází v hale 4.

A nebo nám na aquatest@aquatest.cz rovnou pošli svůj životopis, motivační dopis a nezapomeň nám napsat, proč tě stáž u nás zaujala a co od ní očekáváš.