Člen skupiny
CZ | EN

SAMOSTATNÝ ANALYTIK - SPECIALISTA ICP

Zkušební laboratoře v oblasti analýzy životního prostředí společnosti AQUATEST a.s., se sídlem na Praze 5, hledají do svého týmu kolegu na pozici samostatný analytik - specialista ICP

Co vás čeká

  • Zaměření na analýzu ICP/OES, ICP/MS
  • Rutinní měření v oblasti analýzy prvků v různých matricích životního prostředí
  • Spravování zavedených metod, spolupráce na zajištění systému kontroly kvality
  • Spolupráce v týmu na vývoji metod
  • Péče o svěřené vybavení a přístroje

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • Praktické zkušenosti s přístrojovou technikou výhodou
  • Zkušenosti s přístrojovou technikou výhodou
  • Flexibilita a ochota učit se novému
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou práci na laboratorních přístrojích
  • Platové podmínky odpovídající dané pozici
  • Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění apod.

 V případě vašeho zájmu zasílejte CV na mrackova@aquatest.cz.

Kontaktujte nás

Chcete s námi pracovat pro ochranu české krajiny?

Tel: (+420) 234 607 111
E-mail: aquatest@aquatest.cz

Kariéra

  • SAMOSTATNÝ ANALYTIK - SPECIALISTA ICP