Člen skupiny
CZ | EN

ANALYTICKÝ CHEMIK – EKOTOXICITA, ANALÝZA PALIV

  • Domů
  • Kariéra
  • ANALYTICKÝ CHEMIK – EKOTOXICITA, ANALÝZA PALIV

Zkušební akreditovaného laboratoře v oblasti analýzy životního prostředí, hledají kolegu na pozici analytický chemik do laboratoře paliv a odpadů v Mníšku pod Brdy

Co vás čeká

  • Spravování zavedených metod, udržování potřebné dokumentace akreditovaných metod
  • Spolupráce na zajištění systému kontroly kvality
  • Obsluha instrumentálních měřidel (elementární analýza, elektroforéza apod.), vyhodnocování a report výsledků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vysokoškolské vzdělání, ideálně chemického směru
  • Praxe v akreditované laboratoři se zaměřením na environmentální vzorky – výhodou
  • Zkušenost se základními metodami pro analýzu – výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita
  • Základní znalost AJ
  • Práce na PC

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou práci na moderních přístrojích
  • Platové podmínky odpovídající dané pozici
  • Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění, osobní ohodnocení, Multisport apod.

 V případě vašeho zájmu zasílejte CV na mrackova@aquatest.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště:  Pražská 600, Mníšek pod Brdy 252 10
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Zadavatel: AQUATEST a.s.
Kontakt: mrackova@aquatest.cz

Kontaktujte nás

Chcete s námi pracovat pro ochranu české krajiny?

Tel: (+420) 234 607 111
E-mail: aquatest@aquatest.cz

Kariéra