Člen skupiny
CZ | EN

MIKROBIOLOG

MIKROBIOLOG

Zkušební akreditované laboratoře v oblasti analýzy životního prostředí se sídlem na Praze 5, hledají kolegu na pozici mikrobiolog.

Co vás čeká

  • Zaměření na mikrobiologické a biologické rozbory vody
  • Rutinní měření především v oblasti vod pitných, teplých, bazénových a dalších matricích životního prostředí
  • Spravování zavedených metod, spolupráce na zajištění systému kontroly kvality
  • Spolupráce na vývoji metod
  • Péče o svěřené vybavení

Jaké znalosti byste měli mít

  • VŠ přírodovědného směru
  • Praktické zkušenosti z oboru jsou výhodou
  • Zkušenosti z akreditované laboratoře jsou výhodou
  • Flexibilita a ochota učit se novému
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou práci v mikrobiologické laboratoři
  • Platové podmínky odpovídající dané pozici
  • Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění, osobní ohodnocení, Multisport karta apod.

 V případě vašeho zájmu zasílejte CV na mrackova@aquatest.cz