CZ | EN

Komplexní dezinfekce prostor a interiérů

Komplexní dezinfekce prostor a interiérů

4. 5. 2020

Skutečně komplexní dezinfekce prostor a interiérů stvrzená certifikátem

Zajišťujeme sanitaci dezinfekčními přípravky a ozónovým čištěním, včetně akreditovaných laboratorních testů. Provedení ekologicky šetrného čištění prostor pomocí ozonu certifikujeme

S přihlédnutím na situaci ohledně pandemie virové choroby COVID-19 zajišťujeme dezinfekce prostor a interiérů nejúčinnějším způsobem na trhu pro zajištění maximálních hygienických standardů. Sanitace zajišťujeme pro řadu průmyslových společností, státní i soukromý sektor. Služba je založena na plošné chemické dezinfekci prostředky dle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO) a generátorem ozonu, který je nejúčinnější metodou dezinfekce.

Ozon jako nejsilnější dostupný oxidant působí na bakterie a viry mimořádně účinně. Neexistuje žádný virus či bakterie, které by odolaly ozonu. Ozónové čištění je mnohem účinnější metoda než použití chloru nebo UV záření. Bakterie jsou malé jednobuněčné mikroorganismy s jednoduchou strukturou, ozon narušuje metabolismus buněk tak, že dochází k prasknutí buněčné membrány a tím ke zničení bakterií. Viry jsou na rozdíl od bakterií nebuněčné parazitické organismy. Stavba viru je tvořena nukleonovou kyselinou a bílkovinným obalem. Vlivem působení ozonu dojde k narušení bílkovinného obalu s tím k destrukci viru.


Ozonifikaci provádíme jedním z nejvýkonnějších generátorů ozonu na trhu a práci s ním vykonávají naši proškolení pracovníci a laboratorní technici. Používáme vysoce účinný generátor OZONTECH – OT6, který je v porovnání s komerčně nabízenými ozonizéry velice výkonný. Ozon je generován ze vzduchu, účinkuje velmi rychle, efektivně a rozkládá se zpět na nezávadný kyslík. Dezinfekce ozonem nezanechává žádné vedlejší produkty.

Výhody pro váš provoz

Nemusíte se o nic starat, stačí opustit zájmový prostor a naši školení pracovníci se o vše postarají.

Dezinfekce ozonem nezanechává chemický zápach, fleky. Po skončení procesu a vyvětrání nepoznáte žádné stopy a místnost je dokonale dezinfikována.

Obdržíte Certifikát o provedení čištění prostor dezinfekcí nejúčinnějším způsobem na trhu, kterým se můžete deklarovat při vaší obchodní komunikaci vůči klientům a obchodním partnerům.

Po obdržení Certifikátu o provedení čištění prostor dezinfekcí, ověřeného stěry a laboratorní expertízou akreditované laboratoře, bude váš provoz patřit k těm zařízením, kterým záleží na klientově zdraví a bezpečí.

Uděláte maximum pro bezpečí svých klientů a zákazníků.

V neposlední řadě vám můžeme nabídnout poradenství, jak nejlépe ochránit vaše klienty, včetně dodání certifikovaných ochranných pomůcek, a to anti-COVID dezinfekčního přípravku na ruce a povrchy, certifikovaných roušek a respirátorů kategorie FFP2.

Naše služby nabízíme vždy na velmi vysoké úrovni a používáme nejúčinnější dostupné technologie. V případě zájmu pro více informací či cenové nabídky dezinfekce prostor nás kontaktujte:
Martin Neumann       
T: 733 145 669
E: neumann@purum.cz 


 Foto: Freepik; archiv PURUM KRAFT